Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 178

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) "Masken und ängstliche Figuren", handsigniert Flora, handkolorierte Radierung, Probedruck, Stockgröße 15 x 19,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

09.06.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.05. - 07.06.2016