Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 177

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) "Tiroler Alphornbläser", handsigniert Flora, handkolorierte Radierung, Nr. 15 von 200 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 19,5 x 24,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

09.06.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 438,-
Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.05. - 07.06.2016