Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 176

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) Raben im Winter, handsigniert Flora, Radierung, Nr. 3 von 350 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 20 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

09.06.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.05. - 07.06.2016