Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019967/0004

Schreibtisch,

Schreibtisch, - Umění a starožitnosti

um 1925/30, Weichholzkorpus nussfurniert, mattiert, 7 Laden, 2 ausziehbare Ablagebretter, profilierte Platte, 78 x 153 x 82 cm beschädigt, Oberflächenschäden

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

18.05.2016 - 17:40

Vyvolávací cena:

Schreibtisch,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.05.2016 - 17:40
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.05. - 18.05.2016