Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033713/0015

Robert Zielasco *

Robert Zielasco * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1948 geb.) "Ohne Titel" oben mittig signiert: Zielasco, Mischtechnik auf Leinwand, ca. 32 x 36 cm, auf dünnem Karton, ca. 65 x 50 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

19.05.2016 - 15:04

Vyvolávací cena:

Robert Zielasco *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.05.2016 - 15:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.05. - 19.05.2016