Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033866/0039

Waldemar Kufner *

Waldemar Kufner * - Umění, starožitnosti, šperky

(Berchtesgaden 1940 geb.) "OP" unten rechts signiert, Farblithografie, Auflagenr. 8/100, ca. 39 x 54,5 cm, Blattformat ca. 46 x 63 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.05.2016 - 15:35

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Waldemar Kufner *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.05.2016 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.05. - 19.05.2016