Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034247/0001

Walter Honeder *

Walter Honeder * - Umění, starožitnosti, šperky

(Weidlingau-Hadersdorf bei Wien 1906-2006 Innsbruck) "Autofahrt im Frühling" rückseitig betitelt, signiert und datiert: (19)71, Künstlerstempel, Pastellkreide/Filzstift auf Papier, ca. 79 x 54 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.05.2016 - 15:46

Vyvolávací cena:

Walter Honeder *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.05.2016 - 15:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.05. - 19.05.2016