Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-088456/0004

Zwei Jardinieren,

Zwei Jardinieren, - Starožitnosti

Fa. Bernhard Bloch, Eichwald um 1900, Keramik, gelb-beige-blaugrün staffiert und mit floralem Reliefdekor, Unterseiten gemarkt, Höhe 19 cm, Länge 23,5 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

11.05.2016 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Zwei Jardinieren,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 11.05.2016 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.05. - 11.05.2016