Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-089039/0001

Armreif

Armreif - Antiquitäten

Frey Wille, Metall, vergoldet, emailliert, gemarkt, in Originalkarton

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

11.05.2016 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Armreif

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 11.05.2016 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.05. - 11.05.2016