Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-088946/0006

6 Silber Suppenlöffel und 6 Silber Fleischgabeln,

Muster Eselrücken, Gewicht 868 g, verschiedene Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

11.05.2016 - 15:48

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 11.05.2016 - 15:48
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.05. - 11.05.2016