Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 045-193112/0000

Diamantring zus. ca. 0,20 ct

Weißgold 585, Brillant, Altschliffdiamanten, 3,2 g, RW 61øg3

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

20.05.2016 - 17:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,20 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 20.05.2016 - 17:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.05. - 19.05.2016