Čís. položky 796

Otto Muehl *

(Grodnau 1925–2013 Moncarapacho, Portugal)
Untitled, monogrammed, dated m 80 6.12., oil on canvas, 100 x 80 cm, framed, (K)

Provenance:
Private Collection, Vienna

02.06.2016 - 18:00

Dosažená cena: **
EUR 25.000,-
Odhadní cena:
EUR 22.000,- do EUR 30.000,-

Otto Muehl *

Provenance:
Private Collection, Vienna

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Současné umění
Datum: 02.06.2016 - 18:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 02.06.2016