Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 86

Altschliffdiamantring zus. ca.2,50 ct

Altschliffdiamantring zus. ca.2,50 ct - Klenoty

Platin 950, Altschliffbrillanten, Diamanten, 9,5 g, RW 50øg9

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

19.05.2016 - 18:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 19.05.2016 - 18:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.05. - 18.05.2016