Čís. položky 195-034098/0018

Deutsche Schule, 17. Jhdt.

Deutsche Schule, 17. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Die Todesangst Jesu im Garten von Gethsemani (Lc. 22, 42-44)" Öl/Tempera auf Holz, ca. 48 x 35 cm, Farbfehlstellen, alter Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.05.2016 - 15:12

Vyvolávací cena:

Deutsche Schule, 17. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.05.2016 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.05. - 12.05.2016