Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033920/0024

Hilde Heger *

(St. Johann i. Pg 1899-1998 Salzburg) "Esel und Palme in Taormina" unten rechts signiert und datiert: H. Heger 1952, Aquarell auf Papier, ca. 31 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.05.2016 - 15:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hilde Heger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.05.2016 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.05. - 12.05.2016