Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034051/0025

Erwin Lutz-Waldner *

Erwin Lutz-Waldner * - Umění, starožitnosti, šperky

(Obermais bei Meran 1912- 1975 Innsbruck) "Sonnenaufgang am Campingplatz" Pastellkreide auf Papier, sichtbare Bildgröße ca. 25 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, rückseitig Nachlassstempel

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

12.05.2016 - 15:52

Vyvolávací cena:

Erwin Lutz-Waldner *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 12.05.2016 - 15:52
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.05. - 12.05.2016