Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033922/0001

Unbekannt

Unbekannt - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(wohl Deutsch, 19. Jhdt.) "Die Hufschmiede mit Figurenstaffage" Öl auf Leinwand, ca. 28 x 39 cm, krakeliert, bronzierter Stuckrahmen, dieser beschädigt Ruf 360

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

12.05.2016 - 16:13

Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.05.2016 - 16:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.05. - 12.05.2016