Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Donauweibchen", rechts unten signiert Kubin, Federlithografie, Werkverzeichnis OÖ. Landesmuseum: Ha II 3785, Raabe Nr. 377, ca. 32 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
25.05.2016 - 16:52
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.05.2016 - 16:52 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 25.05.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: