Čís. položky 094-063455/0000

Alfred Kubin *

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Donauweibchen", rechts unten signiert Kubin, Federlithografie, Werkverzeichnis OÖ. Landesmuseum: Ha II 3785, Raabe Nr. 377, ca. 32 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

25.05.2016 - 16:52

Vyvolávací cena:

Alfred Kubin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.05.2016 - 16:52
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.05. - 25.05.2016