Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 524

Rokokové zrcadlo

dřevo, řezané a zlacené rozviliny, střední Evropa, 2. pol. 18. století, výška 40 cm (Zí)

28.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Rokokové zrcadlo

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016