Figurální hodiny
bronz, zlacený a patinovaný, hranolová základna s reliéfním mytologickým výjevem, na vrchu hranolová schránka s hodinovým strojem, na pravé straně antikizující dívka podávající jablko ovečce, stroj kotvový s pérovým pohonem a půlovým bitím na zvonek, ciferník se stříbřeným mezikružím, Francie, 1. pol. 19. století, výška 36,5 cm, stroj v chodu (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Figurální hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |