Čís. položky 517

Figurální hodiny

bronz, zlacený a patinovaný, hranolová základna s reliéfním mytologickým výjevem, na vrchu hranolová schránka s hodinovým strojem, na pravé straně antikizující dívka podávající jablko ovečce, stroj kotvový s pérovým pohonem a půlovým bitím na zvonek, ciferník se stříbřeným mezikružím, Francie, 1. pol. 19. století, výška 36,5 cm, stroj v chodu (Zí)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Figurální hodiny

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016