Čís. položky 454

Číška

sklo čiré, vrstvené kobaltovým, válcový ve spodní části přiškrcený, probrušované fazety, zlacený horní okraj, Čechy, 50. léta 19. století, výška 12 cm (Zí)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Číška

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016