Čís. položky 415

Kavalír

porcelán, pestře malovaný, Berlín, značeno, výška 23,5 cm, konec 19. století, rest. ruka s kordem (Zí)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Kavalír

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016