Dekorativní váza v empírovém stylu
porcelán, hranolová základna, balustrové tělo se dvěma uchy ve tvaru labutí, modrý fond, bohatě zlaceno, na plášti obdélný medailon s pestře malovaným motivem malíře v ateliéru, Francie, 1. pol. 19. století, výška 42 cm, restaurováno, lehce otřeno (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |