Čís. položky 374

Velká váza

porcelán, kruhová základna, vejčité tělo, ucha ve tvaru hadů, kobaltový fond, bohatě zlaceno, na plášti kartuše s pestře malovanými květy, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu A 148, mezi 1924 - 1934, výška 49 cm, restaurováno (Zí)

28.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
Odhadní cena:
CZK 40.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-

Velká váza

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016