Velká váza
porcelán, kruhová základna, vejčité tělo, ucha ve tvaru hadů, kobaltový fond, bohatě zlaceno, na plášti kartuše s pestře malovanými květy, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu A 148, mezi 1924 - 1934, výška 49 cm, restaurováno (Zí)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Velká váza
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |