Džbánek s motivem dámy v krajině
keramika, smetanová glazura, malba pestrými emaily, motiv sedící dámy v krajině, Stupava, 19. století, na zadní straně značeno ST1760, výška 20 cm, lehce poškozená glazura na horní hraně (Zí)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- USA, Wertpapiere (ca. 50 Stk.)
- Gottfried Salzmann *
- Brillant Damenring