Čís. položky 337

Brož s opály

zlato, dutá tepaná a gravírovaná brož osazená třemi dubnickými opály, 585/1000, v. 15,25 g, střední Evropa kolem poloviny 19. století, osvědčení puncovního úřadu (Ši)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Brož s opály

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016