Čís. položky 258

Štursa Jan (Nové Město na Moravě 1880 - 1925 Praha)

Studie postavy, nesignováno, značeno pozůstalostním razítkem " Z uměl. pozůstalosti Jana Štursy", kombinovaná technika, 38,5 x 21 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016