Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 227

Liebscher Karel (Praha 1851 - 1906 Praha)

Motiv z Klenové, signováno vpravo dole K. Liebscher, tuš a běloba/papír, 17 x 9,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016