Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 225

Pausinger Franz Xaver von (1839 - 1915)

Kamzíci, signováno vpravo dole F. v. Pausinger, uhel a barevné křídy/papír fixovaný na plátně, 124 x 184 cm, sklo, poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 190.000,-
Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016