Čís. položky 177

Šamberk Vladimír - připsáno (Praha 1869 - 1930)

Dívka v rouchu, nesignováno, olej/karton, 103 x 72 cm, poškozená malba, lehce poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 22.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016