Čís. položky 151

Teniers David - následovník (1610 - 1690)

Teniers David - následovník (1610 - 1690) - Umění a starožitnosti

V hostinci, nesignováno, olej/dřevo, 23 x 27 cm, lehce poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 40.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016