Čís. položky 150

Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století

Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století - Umění a starožitnosti

Párové portréty, nesignováno, olej/plátno, jednotný formát 44 x 34 cm, restaurováno, rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016