Kaván František (Lhota Víchovská 1866 - 1941 Libuň u Jičína)
Nálada z Komňatek, signováno a popsáno vlevo dole Kaván Motiv z Komňatek, olej/karton, 43 x 55 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |