Čís. položky 131

Kaván František (Lhota Víchovská 1866 - 1941 Libuň u Jičína)

Nálada z Komňatek, signováno a popsáno vlevo dole Kaván Motiv z Komňatek, olej/karton, 43 x 55 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 45.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016