Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 114

Vonášek Soter (Sarajevo 1891 - 1953 Praha)

Vonášek Soter (Sarajevo 1891 - 1953 Praha) - Umění a starožitnosti

Ležící dívčí akt, signováno a datováno vpravo dole Soter Vonášek 1938, olej/plátno, 75 x 110 cm, lehce poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 40.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016