Vonášek Soter (Sarajevo 1891 - 1953 Praha)
Ležící dívčí akt, signováno a datováno vpravo dole Soter Vonášek 1938, olej/plátno, 75 x 110 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |