Čís. položky 74

Ježek Stanislav (Bystřice pod Hostýnem 1904 - 2001 Praha)

Motiv z Balkánu, signováno a datováno vpravo dole Stanislav Ježek 1931, olej/plátno, 60,5 x 80 cm, lehce poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016