Urban Bohumil Stanislav (Kostelec nad Labem 1903 - 1998 Praha)
Růžový keř, signováno vlevo dole B. S. Urban, olej/plátno fixované na kartonu, 69 x 49 cm, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |