Mallý Gustáv (Vídeň 1879 – 1952 Bratislava)
Dívka v kroji, signováno vlevo dole G. Mallý, olej/plátno, 68,5 x 50 cm, rám (Šm)
Přiložen odborný posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc.
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 240.000,-
CZK 360.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 240.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |