Windhager Franz (1879 - 1959)
Krajina se stromy, signováno a datováno vpravo dole F. Windhager 1908, olej/plátno, 106 x 126 cm, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Windhager Franz (1879 - 1959)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Ring zus. ca. 1,10 ct
- 1997 Château Cos d'Estournel, Bordeaux, 90 Cellar Tracker-Punkte
- Prager Barock Stockuhr mit Carillon „Andreas Lehmann Prag No. 306“,
- Kleine Vase, wohl Glashüttenwerke Buchenau, Ferdinand von Poschinger, um 1900
- Vase, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, zweite Hälfte 1930er Jahre