Koníček Oldřich (Kutná Hora 1886 - 1932 Žehuň)
Pohled na Boku Kotorskou, popsáno, datováno a signováno vlevo nahoře Meinem lieben Vorgesetzten eine Erinnerung an Cattaro 1916 Koníček Old., olej/plátno, 64,5 x 81 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |