Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 23

Tauschinsky Gustav (1888 - 1978)

Jarní krajina, signováno vlevo dole Tauschinsky, olej/karton, 44 x 37 cm, lehce poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016