Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Hauck Victor (1868 - ?)

Krajina, signováno a datováno vlevo dole V. Hauck 1921, olej/plátno, 38 x 35 cm, rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Hauck Victor (1868 - ?)

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016