Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033373/0008

Damen-Granatschmuckgarnitur

Damen-Granatschmuckgarnitur - Umění, starožitnosti, šperky

Silber 800, tlw. vergoldet, bestehend aus: 2 Damennadeln, 2 Ohrringen, Arbeit letztes Drittel 19. Jhdt., 12,5 g

Expert: Marianne Maier Marianne Maier
43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

11.05.2016 - 15:05

Vyvolávací cena:

Damen-Granatschmuckgarnitur

43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 11.05.2016 - 15:05
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.05. - 11.05.2016