Brillantring
Gold/Weißgold 750, Brillant ca. 0,14 ct, 7,5 g, RW 51øg7
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
11.05.2016 - 15:53
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantring
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2016 - 15:53 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.05. - 11.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Schweizer Kommodenuhr, Genf, um 1800
- Brillant Halskette zus. ca. 1,00 ct
- Johannes der Täufer, Österreich Anfang 16. Jh.,