Fr. Rotter
(um 1900) "Gebirgssee", signiert Fr. Rotter, Öl auf Leinwand, 69 x 105 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2016 - 16:08
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Fr. Rotter
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2016 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.05. - 11.05.2016 |