Čís. položky 093-069283/0000

Maler 20. Jhdt.

"Blumenstilleben", signiert J. Fiedler, Öl auf Karton, 67 x 54 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

11.05.2016 - 16:17

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Maler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.05.2016 - 16:17
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.05. - 11.05.2016