Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-067729/0000

Hartmut Urban *

Hartmut Urban * - Umění, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1941 - 1997 Graz) "Landschaft", signiert Urban, datiert 76, Graphit, Kohle, Buntstift auf Papier, 50 x 65 cm, ohne Rahmen, Blatt partiell mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

11.05.2016 - 16:25

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hartmut Urban *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 11.05.2016 - 16:25
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.05. - 11.05.2016