Hartmut Urban *
(Klagenfurt 1941 - 1997 Graz) "Landschaft", signiert Urban, datiert 76, Graphit, Kohle, Buntstift auf Papier, 50 x 65 cm, ohne Rahmen, Blatt partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.05.2016 - 16:25
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Hartmut Urban *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.05.2016 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.05. - 11.05.2016 |