Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 293-011076/0001

Spiegel

Spiegel - Umění, starožitnosti, šperky

, ca.67 x 57 cm, in venezianischer Art, 1. Hälfte 20. Jhdt., partiell beschädigt, Teile fehlen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

11.05.2016 - 16:46

Vyvolávací cena:

Spiegel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 11.05.2016 - 16:46
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.05. - 11.05.2016