Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 320-097650/0001

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Weißgold 585, Altschliffbrillant, ca. 1 ct, RW 50+, 2,3 gøg2

Expert: Timea Both

17.05.2016 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brillantsolitär

Expert: Timea Both

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.05.2016 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.05. - 12.05.2016