Čís. položky 191-022431/0004

3 Zierteller

3 Zierteller - Umění, starožitnosti, šperky

aus Altwiener Porzellan, weiß glasiert, farbig floral bemalt, mit Reliefdekor und gold geziert, um 1800, am Boden mit unterglasurblauem Bindenschild gemarkt, produktionsbedingte Glasurfehler, teilweise wellig

Expert: Friedrich Reinbacher

17.05.2016 - 15:57

Vyvolávací cena:

3 Zierteller

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.05.2016 - 15:57
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.05. - 12.05.2016