Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022558/0009

Österreichischer Künstler des 20. Jahrhunderts

Österreichischer Künstler des 20. Jahrhunderts - Umění, starožitnosti, šperky

Rosenstillleben, handsigniert R. Hacker, Öl/Leinwand auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 29 x 24 cm, silberfarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

17.05.2016 - 16:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.05.2016 - 16:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.05. - 12.05.2016